ماساژ کمپرس گیاهی

ماساژ کمپرس گیاهی
ماساژ کمپرس گیاهی - ماساژ کمپرس گیاهی
نوعی ماساژ آرامش بخش عمیق است که در این نوع ماساژ پس از بهره گیری از ماساژ ریلکسی با استفاده از کمپرس و کیسه های گیاهی در تسکین و بهبودی درد و گرفتگی عصبی استرس و بهبود جریان خون به شما کمک میکند.
در ماساژ با روغن معطر گیاهی ماساژور با استفاده از ترکیب روغن های اصلی و امولوسی فایرها حرکات لمسی و کششی آرام بر روی بدن انجام می دهد.

فوائد ماساژ با روغن معطر گیاهی:
در ماساژ با روغن معطر گیاهی روغن های مفید و موثر از طریق سلول های پوستی جذب بدن شده و به جریان خون راه می یابند و باعث تسکین تنش های عصبی افزایش نیرو و انرژی و آرامش روح و جسم می شوند. در صورت عدم تمایل ماساژ گیرنده در استفاده از روغن های معطر به هر دلیلی ماساژ با روغن پایه بدون بو قابل ارائه خواهد بود.
گیاهانی که از مناطق استوایی گرفته شده اند در بالشتکهایی به شکل کمپرس استفاده می شوند که قبل از ماساژ با بخار آب حرارت داده شده این کار باعث رفع دردهای ناشی از گرفتگی و اسپاسم عضلانی و عصبی می شود همچنین باعث بهبود روند جریان خون شده و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.
این گیاهان به علت شرایط خاص این مناطق اغلب دارای خصوصیات ویژه و منحصر بفردی هستند و فواید متعدد درمانی، تسکینی آرامش بخشی و… دارند. به عنوان مثال یک نوع معجون گیاهی خاص درتایلند به نام “مادر و دختر” وجود دارد که به منظور تقویت جوانی از آن استفاده می شود. تایلندی ها معتقدند استفاده از این گیاه باعث می شود مادران به جوانی دخترانشان به نظر آیند.

تکنیک ماساژ کمپرس گیاهی :
در ماساژ کمپرس گیاهی از یک نوع بسته گیاهی کمپرس شده استفاده می شود که انواع گیاهان مفید مناطق استوایی با هدف خاص در آن متراکم شده اند ماساژ کمپرس گیاهی در واقع ترکیبی از ماساژ سنتی تایلند و ماساژ گیاهی می باشد. ماساژ کمپرس گیاهی در زدودن خستگی و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه آسایی دارد.

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss