آشنایی با میکرونیدلینگ

آشنایی با میکرونیدلینگ
آشنایی با میکرونیدلینگ - آشنایی با میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ با استفاده از دستگاهی به نام درماپن انجام می شود.
درماپن دستگاهی برای نیدلینگ عمودی پوست است که تاثیری هم مرتبه با درمان های لیزر دارد. این دستگاه را می توان هم به تنهایی و هم به عنوان مکملی برای روشهای درمانی دیگر مانند مزوتراپی و PRP به کار برد.
سر یکبار مصرف این دستگاه شامل 9 میکرونیدل (سوزنهای بسیار ریز و ظریف) است که بعد هر درمان باید دور انداخته شود. برای درمان با درماپن می توانید عمق نفوذ سوزن ها را بین 2/. تا 2 میلی متر تنظیم کرده و با سرعت 25 ضربه در هر ثانیه تا 90 ضربه در هر ثانیه استفاده کنید، که در نهایت بین 300 تا 1000 میکرو کانال در ثانیه در سطح پوست ایجاد می شود.

درماپن برای تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن استفاده می شود. درمان با این دستگاه همچنین به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست، سفت کردن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، بهبود Stretch Marks و ظاهر کلی پوست بسیار کمک کرده و اندازه منافذ پوست را کوچک می کند.
درماپن برای بیماران با هر رنگ پوست می تواند استفاده گردد و برعکس لیزرها محدودیت کاربری در رنگ پوستهای تیره ندارد و در افرادی که پوست سبزه دارند نیز می توان از آن استفاده کرد.

افزایش نفوذپذیری پوست
در روش های سنتی و مصرف کرمها بطور معمول، نفوذ مواد و داروها به پوست کمتر از 3 درصد است،با کمک این روش جذب مواد به پوست به مراتب افزایش می یابد.
میکرونیدلینگ در کنار طب سوزنی می تواند در بسیاری از نازیبایی های پوستی اثرات شگرف ایجاد کند.

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss