ماسک های ضد لک

ماسک های ضد لک
ماسک های ضد لک - ماسک های ضد لک
لک و کک و مک از معضلات پزشکی زیبایی است و علیرغم تولد دستگاههای لیزر و ،،،، در سالهای اخیر ، بازهم اغلب درمان کامل انجام نمیشود و بهبودی مختصری حاصل می گردد.
باید به این نکته توجه کرد که لک فقط یک ضایعه پوستی نیست و در واقع نشانگر یک عدم تعادل درونی بدن است و این نکته ای است که بسیاری از متخصصین پوست ان را در نظر نمی گیرند .
به این دلیل حتی اگر این تیرگی پوستی برطرف شود امکان برگشت دارد.

خوشبختانه طب سوزنی با توجه به کل نگر بودن ان ، هم از طریق درمان پوستی و هم برگرداندن تعادل به بدن میتواند نتایج بسیار قابل توجهی در درمان لک داشته باشد.و تا حدود 90 درصد لکها با این روش پاسخ قابل قبولی خواهند داشت.
درمان از3 تا 12 جلسه بسته به شدت تیرگی و مزمن بودن لک دارد.و در همان سه جلسه اول پوست روشن خواهد شد.....
ادامه این مطلب را می توانید در بحث درمان لک با طب سوزنی پیگیری کنید، در اینجا توجه شما را به مصاحبه با یکی از پزشکان طب سنتی جلب می کنیم ، امیدواریم برای شما مفید باشد.
با کلیک روی این سایت با انواع ماسکهای ضد لک اشنا می شوید:

http://model24.ir/face-mask-removing-dark-brown-spots/


لک از دیدگاه طب سنتی به روایت دکتر عباسیان:
سوداوی ها بیشتر لک می زنند
طب سنتی بر طبع های چهارگانه تاکید زیادی دارد. این مساله درباره پوست هم صدق می کند. به گفته دکتر عباسیان و به نظر متخصصان طب سنتی، افرادی که طبع آنها به سمت سردی و خشکی می رود، پوست های پر لک تری خواهند داشت. درواقع سوداوی مزاج ها بیشتر در معرض این مشکل هستند؛ به همین دلیل باید از خوردن بادمجان، عدس، گوشت گوساله، ترشیجات، سرکه، غذاهای کنسروی، غذاهای مانده و درهم و برهم پرهیز کنند. پوست یکی از ارگان های بدن است و اگر بدن خوب کار کند، پوست هم شفاف می شود. تعادل طبع به خوب کار کردن اعضای بدن کمک می کند.

راههای درمان لک و مک صورت
1. غذا
غذا در شفافیت پوست یا پرلک شدن آن بسیار موثر است. براساس طب سنتی انسان چهار غذای اصلی دارد:1-نان گندم از آرد سبوس دار2- گوشت حیوانات جوان مانند جوجه، بره و بزغاله 3- شیرینی های ساده که قند و چربی مضر کمتری دارند مانند شیرینی آرد نخودچی یا آرد برنجی 4- بعضی میوه ها مانند انگور، انجیر، سیب و خرما برای کسانی که در مناطق کشت خرما زندگی می کنند. بیشتر غذاهای مصرفی انسان باید از این چهار نوع باشد و بقیه مواد غذایی را به صورت گاه گاهی و نه ثابت، مصرف کند. شیوه تغذیه هم در شکل ظاهری پوست نقش مهمی دارد. درواقع درست غذا خوردن می تواند صورت شما را از لک پاک کند. برای این کار باید غذا سر وقت و منظم خورده شده و خوب جویده شود. اگر گاهی ناهار می خورید و گاهی نه یا ساعت مشخصی برای غذا خوردن تان ندارید، باید منتظر لکه ها باشید.
بهتر است ساعت مشخصی برای غذا خوردن در سه وعده غذایی صبحانه و ناهار و شام در نظر بگیرید. مثلا اگر ساعت 8 صبح از خوا ب بیدار می شوید صبحانه را بین 10 تا 20 دقیقه بعد از بیدار شدن میل کنید و نگذارید 1 یا 2 ساعت دیگر.این برنامه زمانی را برای ناهار و شام هم داشته باشید؛ حتی در روزهای تعطیل و مسافرت ها.
بهتر است سر سفره به یک غذا اکتفا کنید و چند نوع غذا را با هم نخورید، مساله ای که این روزها در مهمانی ها رعایت نمی شود. از خوردن ماست، نوشابه و سالاد با غذا پرهیز کنید؛ چون به کیفیت غذا لطمه می زنند. می توانید این مواد غذایی را به عنوان میان وعده و با فاصله یکی، دو ساعت از غذای اصلی بخورید. تنها سبزیجاتی مثل ریحان و جعفری که به هضم غذا کمک می کنند مجازند کنار غذا قرار بگیرند.

2. درمان دستگاه گوارش
شرایط مزاجی شما هم بسیار مهم است. یبوست یا نگه داشتن ادرار هم باعث باقی ماندن سموم در بدن می شوند. هرچه این سموم در بدن بیشتر بمانند احتمال بازجذب آنها در بدن بیشتر وجود دارد. بدن این مواد اضافی را در نقاطی که خطر کمتری دارند مانند پوست، بافت های عضلانی و مفاصل نگه می دارد و مثلا در پوست باعث ایجاد لک می شود. پس یبوست تان را درمان کنید و ادرارتان را نگه ندارید.

3. خوب بخوابید
خواب را فراموش نکنید چون یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر شفافیت پوست، زمان خواب و بیداری است. افرادی که خواب مناسب دارند پوست بهتری هم دارند. بهترین زمان خواب بین ساعت 10 شب تا دو بامداد است که به زیبایی پوست کمک زیادی می کند اما برعکس خواب روز باعث کدر شدن پوست می شود. درواقع اگر سیکل طبیعی خواب و بیداری به هم بریزد، سیستم بدن به هم می خورد و پوست هم تحت تاثیر قرار می گیرد. اگر عادت دارید شب ها تا دیروقت بیدار باشید و صبح هم زودتر از 10 و 11 بیدار نمی شوید، نباید انتظار یک پوست بدون لک و شفاف داشته باشید. برای اینکه سیکل خواب تان طبیعی و درست باشد، باید از ساعت 10 شب تا دو بامداد حتما خواب باشید .

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss