آبرسانی پوست

آبرسانی پوست
آبرسانی پوست - آبرسانی پوست
ابرسانی به پوست بعد از پاکسازی ان معمولا در اولویت درمانهای زیبایی قرار می گیرد زیرا بارشهای محیطی در ایران بسیار نسبت به سالهای قبل کم شده است و هوا بطور قابل ملاحظه ای خشکتر شده است، مخصوصا در فصل تابستان توصیه به انجام حداقل 1 تا 2 بار ابرسانی می کنیم که به صورت هفتگی انجام می گیرد.
آبرسانی به پوست برای انواع پوست ودر هر سنی بدون ضرر است.
آبرسانی می تواند پوست را جوانتر و شادابتر کند،بسیاری از چروکهای سطحی را محو نماید،منافذ پوست را ببندد،و بسیاری از مشکلات پوست را بطور نسبی بهبود بخشد،

• آبرسانی به پوست یعنی چه و به چه منظور انجام می شود؟
با آبرسانی یا هیدرودرمی، از راه بیرونی رطوبت پوست افزایش می یابد. با این روش به دلیل رطوبت رسانی به سلول های لایه شاخی و تورژسانس آنها و تورم سلول ها، پوست شاداب تر می شود و فرد احساس خوبی در مورد کیفیت پوست خود پیدا می کند.

• بهترین سن برای آبرسانی چیست؟
از 30 سال به بالا. زیرا با افزایش سن، چین و چروک پوست (به خصوص در پوست های خشک) بیشتر می شود. امروزه با به کار بردن روش هایی می توان با تزریق مواد جاذب آب، پوست را هیدراته کرد. شایع ترین روش، مزوتراپی است که در آن هیالورونیک اسید که یک گلیکوپروتئین جاذب آب است به پوست داده می شود تا کمبود آن را جبران کنیم. هیالورونیک اسید در پوست همه افراد وجود دارد اما با افزایش سن مقدارش کم می شود و از علل خشک تر شدن پوست می باشد.

در کلینیک نیایش به منظور افزایش پاسخهای درمانی برای بیمارانی که پوست انها نیاز به ابرسانی دارد در فواصل درمان با طب سوزنی ابرسانی انجام می شود.

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss