پاکسازی پوست

پاکسازی پوست
پاکسازی پوست - پاکسازی پوست
پاکسازی پوست برداشتن سلولهای مرده و آلودگی هایی است كه بر روی پوست تجمع پیدا می کند.
این كار می تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست كمك كند . همچنین سلولهای لایه سطحی پوست و چربی ها و ذراتی كه در اثر آلودگی های هوا بر روی پوست نشسته است برداشته می شود .
برای این كار با توجه به نوع پوست ابتدا با استفاده از مواد تمیز كننده و شیر پاك كن سطح پوست تمیز شده و بعد از آن با استفاده از اسكراب های مناسب ،سطح پوست كمی ماساژ داده خواهد شد . بعد از آن پوست كمی بخور داده شده و جوش های سرسیاه آن تخلیه می شود . درنهایت از یك ماسك مناسب با نوع پوست استفاده شده و كرم نهایی بر روی پوست قرار داده خواهد شد.

پاکسازی پوست پروسه ای بسیار لذتبخش و مفرح برای شما خواهد بود و احساس سبکی و روشن شدن پوست شما باعث می شود تا تمایل داشته باشید دوباره انرا تکرار کنید.

فواید پاکسازی پوست‎چیست؟

آبرسانی (که اغلب بعد از پاکسازی انجام می شود)باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است. آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود.

ماساژ صورت(که بعد از پاکسازی انجام می شود) باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید، باعث ریلکسی و آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن‌رسان کمک می‌کند و به‌خاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می‌شود.

پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث می‌شود تا مواد معدنی و اکسیژن‌دار به سطح درمیست پوست برسد (درمیست لایه‌ای درونی که زیر سطح پوست قرار دارد) در لایه درمیست کلاژن وجود دارد .

پاکسازی پوست باعث شادابی پوست خواهد شد.همانطوریکه هر خانه باید مرتب جارو و تمیز شود پاکسازی نیز ، مخصوصا در شهر هایی با الودگی هوا مانند تهران،برای همه پوستها ضروری است.

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss