درمان,چین,و,چروک

درمان چین و چروک
درمان چین و چروک - درمان چین و چروک
علل ایجاد جین و چروک:
یکی از مهمترین و اصلی ترین علل ایجاد چین و چروک پوست افزایش سن می باشد. با بالا رفتن سن سلول‌های فیبروبلاست که مسئول کلاژن‌سازی در پوست هستند، کاهش می یابند و درنتیجه سنتز کلاژن همانند دوران جوانی اتفاق نمی‌افتد.
بنابراین میتوان گفت که با بالا رفتن سن ، ظهور چین و چروک اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.
علاوه بر این، عواملی نظیر کاهش تون عـضلات زير پوست، عـصبي و اخـمو بودن و لاغر شدن ناگهانی نیز سبب ایجاد چین و چروک زودرس در افراد می گردد.
عامل دیگر موثر بر ایجاد چین و چروک پوستی، نور خورشیداست و به همین دلیل توصیه‌های اکید از طرف کارشناسان پوست و زیبایی مبنی بر استفاده از کرم‌های ضدآفتاب میشود.

طب سوزنی واثرات شگفت انگیز ان در رفع چروکهای صورت و جوانسازی دستها:

قبل از اشاره به اثار طب سوزنی بد نیست بدانید که چروکها به دو دسته تقسیم میشوند :
1.چروکهای ناشی از کاهش محتوی اب پوست : این چروکها بسیار ریز و کم عمق هستند و در همان دو و سه جلسه اول بهبود نسبی می یابند.چروکهای دور چشم و دور لب از این دسته هستند.

2.چروکهای ناشی از کاهش محتوی کلاژن پوست: اینها چروکهایی با عمق بیشتر هستند و معمولا خطوط 11 بین ابروها و خطوط خنده از این دسته اند.این چروکها بعد از جلسه هفتم بهبودی خود را نشان می دهند.

مکانیزم طب سوزنی در درمان چروک چیست؟
من همیشه برای بیمارانم مثالی را می زنم که به فهم بیشتر مکانیزم طب سوزنی کمک می کند.فرض کنید دستتان زخم شده ، چه اتفاقی می افتد؟اولین کاری که بدن می کند افزایش گردش خون ناحیه است.پس محل جراحت گرم می شود و به همراه خون غذا و اکسیژن بیشتری به ان ناحیه میرسد.سپس بعد از چند روز پوست جدید و نو محل زخم را می پوشاند ،،،، چون با طب سوزنی ما زخمهای میکروسکوپی روی صورت ایجاد می کنیم می توانیم بعد از 7 جلسه شاهد باشیم که پوست جوان و شاداب جای پوست قبلی را بگیرد و پوست سفت شود.
درمان چین و چروکها به 3 تا12 جلسه طب سوزنی نیاز دارد.

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss