ماساژ شیر و عسل

ماساژ شیر و عسل
ماساژ شیر و عسل - ماساژ شیر و عسل
شامل ترکیب شیرو عسل بر روی تمام بدن است که علاوه بر تاثیر کلی و عمیق ماساژ زیبایی و لطافت را به پوست هدیه میدهد. این ماساژ تجربه ای لذت بخش است.
همه شما نوشيدني شير و عسل را در ميان وعده‌هاي خود بارها نوش جان كرده‌ايد نوشيدني كه خواص بي‌اندازه آن انرژي و رمق از دست رفته سلول‌هاي بدن را به شما بازمي‌گرداند.
تصور كنيد همين نوشيدني در تركيبي متفاوت‌تر روي پوست شما قرار گيرد این تركيب زيبايي و لطافت را براي پوست شما به ارمغان مي‌آورد.
عسل با خاصيت مرطوب و شفاف‌كننده و شير با داشتن اسيد لاكتيك لايه‌ برداري ملايم و طبيعي هستند كه موجب نرمي و آبرساني به پوست مي‌شوند.
بنابراين تركيب اين دو عصاره طبيعي باعث تغذيه پوست شده و سلامت آن را تضمين مي‌كند و با سود بردن از خواص طبيعي شير و عسل آرامش دلنشيني را به شما مي‌بخشد.
در اين ماساژ از تركيب شير و عسل روي بدن استفاده مي‌شود كه مانند ماساژ با روغن‌هاي گياهي معطر حركات دوراني و ريتميك روي ماهيچه‌هاي بدن انجام می‌شود.
و از اين طريق ماساژ شير و عسل علاوه بر تاثير كلي ماساژ باعث جذب شير و عسل به پوست بدن مي‌شود و براي همه افراد به ويژه بانوان يك تجربه ماندگار است.
این ماساژ با دارا بودن مواد فوق مغذي باعث تغذيه عميق پوست شده و لطافت و شادابي را به پوست شما بازمي‌گرداند.

(021)22363638

@niayesh_teb

@acupuncture_health_clinic

@niayesh_teb

@elmamirazar

rss